Czy możliwe, że coś złego dzieje się z trzustką?
Dzień dobry, Od 12 dni po każdym posiłku ( po okolo 30-40 minutach) odczuwam niezbyt sily ból między łopatkami, raczej bliżej kręgosłupa szyjnego. Brak dodatkowych objawów ze strony układu pokarmowego. Badania krwi i usg wykonane jakieś 7 dni przed pierwszych bóli było ok. Bóle trwają różne - raz 30 minut, a niekiedy 2 godziny. Czy możliwe, że to coś złego dzieje się z trzustką? Zaznaczę, że miesiąc wcześniej przeszedłem covid, w którym przez 6 dni miałem ostrą biegunkę. Rok wcześniej gastroskopia ok.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT 3 miesiące temu
Badania krwi - hematokryt
Oznaczanie hematokrytów to badanie objętości osocza do objętości komórkowych głownie krwinek czerwonych (erytrocytów). Jednym z objawów wzrostu HCT jest nadkrwistość . Więcej o HCT opowie lekarz Łukasz Kowalski.
Dzień dobry.
Zachęcam do wizyty stacjonarnej u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu przeprowadzenia badania fizykalnego który w opisanym przypadku będzie pomocne aby ustalić przyczynę opisanych dolegliwości a przynajmniej zlecić odpowiednią diagnostykę ewentualnie konsultacje do odpowiedniego specjalisty np neurolog, gastrolog.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturoterapeuta
specjalista medycyny naturalnej