Czy możliwe że dziecko będzie miało wadę genetyczną?

Mam 38 lat jestem 3 miesiącu ciąży badania prenatalne USG wynik wyszedł dobrze a z krwi wyszedł zły lekarz powiedziała że moje córeczka będzie miała chorobę dziedziczno ma czy z krwi można potwierdzenić na 100% że będzie chore mają zrobić mi badania płyn płodowy jestem załamana ?

witam ale jakie dokładnie badanie? co oznacza dobrze i źle? proszę podać więcej informacji