Czy możliwe, że Euthyrox wywołał te objawy?

Dzień dobry. Mam do Państwa pytanie w tamtym tygodniu byłam na wizycie u endokrynologa i została mi rozpoznana niedoczynność tarczycy i dostałam lek euthyrox 50 na następny dzień zaczęłam brać ten lek i brałam go 3 dni, ponieważ dostałam złego samopoczucia jak np dziwne odczucia w głowie i nie były to zawroty, lecz taka niepewność, która nie dała chodzić bo bałam się, że zemdleje bądź upadne. Miałam również dziwne drżenia w klatce piersiowej jak i cały ciele, więc Pani doktor kazała odstawić ten lek i jak przejdą objawy zmniejszyć dawkę na 25 i wczoraj zaczęłam brać mniejsza dawke i po paru godzinach znów to samo zaczęło się ze mną dziać. Byłam również na konsultacji psychologicznej, ale nie stwierdzono u mnie zaburzeń lękowych. Chciałabym zapytać czy możliwe jest, że jest to po tym leku ?

Witam,

objawy są częstsze na początku leczenia jeśli po korekcie stosowania leczenia objawy się powtarzają ponowna konsultacja z lekarzem prowadzącym leczenie lub w razie trudności z dostępem do lekarza to konsultacja ze swoim lekarzem rodzinnym.

Szkoda, że Pani nie napisała wartości wyników laboratoryjnych.

Pozdrawiam