Czy możliwe, że jestem jednak w ciąży?
Witam. Staramy się z mężem o dziecko. Ostatni okres miałam 16 maja przy cyklach 30 dniowych. Zrobiłam 15 czerwca test i wyszły dwie kreski (jedna trochę blada), nastepnego dnia również podobna sytuacja.Trzeci test zrobiłam 18 czerwca i taka sama sytuacja. Oczywiście okresu nie mam, żadne plamienia nie wystąpiły. Pobolewał mnie brzuch tak jakbym miała dostać zaraz okres. 24 czerwca byłam u lekarza, ale na USG nic nie zobaczył. Nastepnego dnia - 25 czerwca zrobiłam badanie b- HCG i wyszła 1051. Czy jest możliwe, że jestem w ciąży, mimo że na USG nic nie było widać? Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania
Witam!
Pęcherzyk ciążowy powinien być możliwy do uwidocznienia mniej więcej po 4 tygodniach trwania ciąży, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Jest możliwe jednak, że pęcherzyk nie będzie jeszcze po tym czasie widoczny, tym bardziej, że do zapłodnienia mogło dojśc później, niż by to wynikało z obliczeń. Proponuję powtórzyć badanie po tygodniu.
Pozdrawiam serdecznie!