Czy możliwe, że jestem w ciąży z moim chłopakiem?

Dzień dobry. Mam pytanie bardzo dla mnie ważne. Uprawiałam z chłopakiem petting. Skończył się na jego wtrysku poczym wytarł spermę chusteczką a ja lekko ręce. Następnie po jakis może 5-6 minutach poszłam do toalety lecz za nim to to skorzystałam z toalety a następnie się wytarlam ręką przez papier. Później dopiero uświadomilam sobie że mogłam najpierw je umyć. Czy jest możliwość czegokolwiek po takim czasie i przez przetarcie papierem?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Ryzyko ciąży w opisanej sytuacji jest skrajnie małe, nie powinno być powodu do niepokoju.