Czy możliwe, że jestem właśnie w ciąży pozamacicznej?
witam moj okres spoznia sie juz prawie dwa miesiace dwa razy sprawdzilam test ciążowy i wyszedł pozytywnie wczoraj miałam wizyte u ginekoliga i nie widzial u mnie ciąży a dzis bylam na pobraniu krwi czylki hcg beta. jak to jest mozliwe ze test pokazuje ze jest ciaza nawe elektryczny a u ginekologa nie. Nie mialam robionego usg tylko samolocik jak sie na to mowi. Czy to moze byc ciąża pozamaciczna?? mam dolegliwosci ciazy wynioty bol pierwi i sutek zmieniony kolor moczu nawet ból macicy dużo czytałam na temat bulu macicy dla mnie to jest troche dziwne.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Radziłbym wykonanie dwóch oznaczeń bHCG w odstępie 48h i udać się z tymi wynikami do ginekologa. Pozdrawiam.