Czy możliwe, że mam chorą tarczycę?

Witam chciałabym wiedzieć czy mam tarczyce ponieważ w ostatnim czasie źle się czułam a wynik TSH wyszedł mi 1,788a Ft4 1.01 natomiast w moczu wykryto u mnie ślad ciał ketonowych przy których został zaznaczony wykrzyknik i chciałabym liczyć na jakąś wcześniejszą pomoc i poradę

Lek. Bartłomiej Grochot

TSH nie wskazuje na patologię tarczycy. Niemożliwa jest interpretacja obecności ciał ketonowych w moczu nie znając innych wyników.