Czy możliwe, że mam nowotwór żołądka?

W listopadzie 2022 miałem robioną gastroskopię i wyszły mi przewlekłe nadżerkowe zapalenie żołądka oraz polip i wrzód. Po leczeniu dexilanem objawy minęły.Wtym okresie miałem nawroty bólu żołądka, ale ból po kilkunastu dniach przechodził. Teraz od dwóch miesięcy mam bóle żołądka które nie przechodzą przy braniu dexilanu. Czy to może być nowotwór żołądka?
MĘŻCZYZNA, 54 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry.

Opisane objawy wymagają przede wszystkim kontrolnej diagnostyki po badaniu palpacyjne jamy brzusznej i zlecenie odpowiedniej diagnostyki z krwi i obrazowej aby porównać wcześniejszą diagnostykę aby ocenić dokładny powód opisanych dolegliwości i zacząć odpowiednie leczenie farmakologiczne oraz ustalić zasady zdrowego żywienia.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta