Czy możliwe że mam rwę kulszową?

Witam 2 lata temu dowiedziałem się że mam prawą nogę krótsza o 1 cm, pomogła wkładka ze skrótem, ból minął,dwa tygodnie temu zaczęła boleć lewa noga od pośladka w dół przez udo tyzgiecie kolana,łydka stała się napięta,lekarz stwierdziła że to rwa kulszowa, ból nie minął, proszę o pomoc

witam niestety nie wiem jakiej pomocy Pan oczekuje, jeśli jest to rwa kulszowa to należy włączyć odpowiednie leczenie przeciwzapalne