Czy możliwe, że moja dziewczyna jest w ciąży po tym, jak uprawialiśmy petting?

Witam. Mam 17 lat. To, o czym będę mówił, jest dla mnie bardzo krępujące, więc przepraszam za "śmieszny język" (jeżeli taki się pojawi). Sytuacja wygląda następująco. Uprawiałem z moją dziewczyną petting. Mieliśmy oboje bieliznę na sobie. Miałem wytrysk, jednak oddaliłem się po tym od partnerki. Leżeliśmy tak przez 5 minut i poszedłem się wykąpać. Zmieniłem bieliznę przytuliłem się do niej i tak sobie leżeliśmy. Dodam tylko, że moja dziewczyna jest dziewicą. Po tygodniu (czyli już dziś) zadzwoniła do mnie i poinformowała, że spóźnia się jej okres i bardzo się boi, i się stresuje tym wszystkim... Proszę mi powiedzieć... czy TO MOŻLIWE?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Myślę, że nie ma możliwości, aby Twoja dziewczyna zaszła w ciążę, ponieważ (z tego co zrozumiałam) nie doszło do kontaktu nasienia z pochwą.

Pozdrawiam!