Czy możliwe, że od tego leku witamina B12 uległa podwyższeniu?

Witam syn ma przeszło 1200 podwyższoną vit b12 co to oznacza? Syn ma 5.5 roku i od 3 lat choruje na mizs lewego stawu kolanowego. Czy możliwe że od tego leku vit b12 uległa podwyższeniu pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani, jaki lek syn przyjmuje. Zazwyczaj nadmiar wit. B12 nie jest w żaden sposób szkodliwy dla zdrowia. Nie podała też Pani z jakiego powodu oznaczała Pani wit.B12, czy coś Panią u syna niepokoiło. Najlepiej z wynikiem udać się do lekarza, który prowadzi chorobę Pani syna, on wie, jakie leki syn przyjmuje i na pewno udzieli odpowiedzi.