Czy możliwe, że rozwija się u mnie choroba psychiczna?

Witam, od 5 tygodni borykam się z odczuwaniem ciągłego stresu i lęku przed choroba psychiczna ( schizofrenia, psychoza). Zaczęło się od ataku paniki w nocy od tamtej pory obawiałem się że coś mi się stanie że dostanę zawału itp przez to czułem ciagly stres i lęk od pewnego czasu zacząłem się obawiać schizofrenia bo naczytalem się w internecie objawów itp że np objawia się ona obniżonym nastrojem problemami z snem czy brakiem odczuwania przyjemności z pasji , a niestety od pewnego czasu mam takie objawy, nie slysze zandych głosów ale przyznam z tego stresu i leku przez to czytanie o schizofeni nasłuchiwałem czy czasem nic nie slysze żadnych glosow ani niczego niepokojacego i nie wiem czy jest to spowodowane właśnie stresem i wyczerpaniem organizmu przez stres i zamartwianie się czy jest to możliwe że jestem chory na schizofrenie lub psychozę. Z góry dziękuję za odpowiedź
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 9 miesięcy temu

Opisane przez Pana objawy wstępuje u wielu naszych pacjentów i są do wyleczenia.