Czy możliwe, że to jest przepuklina pępkowa?

Witam. Od jakiegoś czasu, czasem odczuwam lekki ból i dyskomfort w brzuchu w okolicy pępka. Zauważyłem, że gdy przycisnę nad pępkiem jest tam guzek. Ostatnio czułem dyskomfort gdy wyciągałem się leżąc na brzuchu, guzek był wtedy w innym miejscu (pod pępkiem). Czy prawdopodobne jest że to przepuklina pępkowa? Wybieram się na wizytę do chirurga ogólnego.

Dzień dobry, proszę udać się do chirurga ogólnego, zbada Pana i w razie wątpliwość zaleci usg powłok brzusznych. Czasem samo badanie wystarczy żeby stwierdzić jaki to rodzaj przepukliny.