Czy możliwe, że to wyrostek?
Od trzech dni boli mnie brzuch. Na początku bolało mnie wszystko, później ból umiejscowił się z prawej strony podbrzusza. USG ginekologiczne w normie, na USG jamy brzusznej czekam jeszcze kilka dni. Nie wymiotuje, wypróżniam się normalnie. Moje wyniki: OB: 22 mm/h, CRP: 5,637 mg/dl (norma do 0,500), leukocyty: 9,30. Czy to możliwe ze to wyrostek czy jednak szukać gdzieś indziej?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. To co Pani opisuje nie wskazuje na zapalenie wyrostka. Radziłbym wykonać USG brzucha i skonsultować się z chirurgiem.