Czy możliwe, że wynik USG jest nieprawidłowy?

mammografia wykazała guza, późniejsze badanie USG, wykazało torbiele, ale lekarz prowadzący nie zgadza się z tym wynikiem, i zleca mammografię celowaną, czy jest powód do obaw? możliwe, że wynik USG jest nieprawidłowy?

Lek. Paweł Szadkowski

Żadne badanie nie daje nam stuprocentowej pewności. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, warto wykonać badanie bardziej dokładne.