Czy możliwe, że zaraziłam się opryszczką?

Dzień dobry, Mam problem natury intymnej. Po ponad pół roku, kiedy nie wspolzylam, zaczelam uprawiać seks z nowym chłopakiem. Jednorazowo uprawialismy seks bez zabezpieczenia, a później uzyskaliśmy tylko prezerwatyw z Durex. Kilka dni po wspolzyciu poczulam ból taki jak przy zapaleniu pecherza. Kupilam w aptece pochodną furaginy. Zaczelam ja zażywać. Po czym kolejnego dnia podczas kąpieli zauważyłam wokół moich okolic intymnych ponad 20 krost. Poszlam do Pani ginekolog, ona stwierdziła, ze nie wygląda to jak opryszczka, ani jak klykciny. Dostalam globulki dopochwowe, zawiesine do sporządzenia na noc Monural oraz maść do smarowania tych krostek 2x dziennie (triderm). Minęło dwa dni. Nadal odczuwam ból podczas oddawania moczu, a krostki w żaden sposób nie zmniejszyły się. Pani doktor powiedziala, ze jeśli nic nie zmieni sie do w ciągu najbliższych 4 dni mam znow pojsc na wizytę. Moje pytanie brzmi czy z takimi objawami jakie opisałam istnieje możliwość ze jednak jest to opryszczka? Pozdrawiam serdecznie i liczę na jakas opinie.

Szanowna Pani, jeśli ginekolog wykluczył opryszczkę to prawdopodobieństwo jest bardzo niskie. W infekcji HSV charakterystyczne są małe pęcherzyki surowicze, nie krosty. Pozdrawiam