Czy możliwy jest ból nerek podczas stosowania antybiotyku?

witam mam pytanie czy jak biore antybiotyk juz 3 dzien to moze przy tym wystapic ból nerek? jesli tak to co powinienem zrobic? z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli podczas antybiotykoterapii wystąpiło pogorszenie stanu klinicznego lub pojawienie się nowych dolegliwości należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Konieczna jest informacja o chorobie podstawowej oraz dokładne informacje odnośnie do przyjmowanych leków.