Czy możliwy jest rak u 31-latki?

Czy jest mozliwy w tym wypadku rak ? Badania wykonane : krew ok watroba trzustka ok . CA 125 ok mocz ok . Ojawy bardziej przypominaja nerwice niz raka . Zero krwi z buzi z zalatianiem sie bez problemow . Lekarz w uk skietowal na gastroskopie twierdzac ze moze to buc rak krtani lub zoladka :( jedyny objaw to od 3 lat jie moge przelykac sliny czasami uczucie jak by krtan nie chciala wspolpracowac z reszta . Dzieje sie tak po ciezkim dniu pracy lub przed miesiaczka . Dodatkowym uczuciem jest jak by szyja mi puchla . Co to moze byc ?

Lek. Paweł Szadkowski

Objawy mogą wskazywać na zaburzenia nerwicowe lub lękowe. Oczywiście jeśli naprawdę nie może Pani przełykać, wykonanie gastroskopii jest dobrym krokiem, wykluczy ewentualne nieprawidłowości.