Czy możliwy jest taki pęcherzyk graafa zdolny do zapłodnienia?
Witam. Zaczęłam monitoring cyklu. (Przy pierwszej ciąży miałam problemy z pękaniem pęcherzyków.) W 9 d.c. Na usg wyszło że mam zmiane hypoechogenna 40mm na prawym jajniku. Moja ginekolog kazała zacząć starania bo nie wiadomo czy to nie pęcherzyk i czy nie pęknie. Czy staranie ma sens czy jest to już torbiel? Czy możliwy jest taki pęcherzyk graafa zdolny do zapłodnienia?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, na podstawie tego opisu nie jestem w stanie niczego stwierdzić. Proszę stosować się do zaleceń ginekologa. Serdecznie pozdrawiam