Czy można brać suplement Ashwagandha jednocześnie biorąc Mirtor, Convival i Zolafren?

Dzień dobry Czy można brać suplement Ashwagandha (indyjski żeń szeń) jednocześnie biorąc lek przeciwdepresyjny mirtor, stabilizator nastroju convival i zolafren ?

Szanowny Panie, nie ma badań które by przemawiały za bezpiecznym bądź nie stosowaniem tego suplementu z przyjmowanymi przez Pana lekami