Czy można ciągle podawać dziecku probiotyk?

Moja córeczka ma 10 miesięcy. Urodziła się z rozszczepem podniebienia ale jest już po operacji 2 miesiące. Od urodzenia zażywa kropelki Wit d3 i probiotyk BioGaia każdego dnia. Poleciała nam go Położna na swoich patronazowych wizytach i tak go podaje cały czas aż do teraz. Ale czy ten probiotyk można tak zażywać "bez granicznie" - boję się że przedobrze sprawe i jeszcze zaszkodzi to mojemu dziecku? Czy nie ma przeciwwskazań do dalszego stosowania tego probiotyku (codziennie po 5 kropli) ???

Dzień dobry,
nie ma przeciwskazań do podawania probiotyku, ale nie ma takiej potrzeby. Szczególnie że wymieniony przez Panią probiotyk jest dedykowany dzieciom z różnymi łagodnymi dolegliwościami ze strony przewodu pokarmowego.