Czy można jednocześnie leczyć nerwicę natręctw i depresję oraz problemy ze wzwodem?

dzien dobry.lecze sie na nerwice natrectw i na depresje lekiem setaloft.mam zaburzenia seksualne typu:brak odpowiedniego popedu,wzwodu.musze czekac tygodniami aby mozna bylo wspolzyc a jak juz do tego dojdzie to doslownie po dwoch moze trzech minutach szczytuje.jak dochodzi do szczytowania mam slaby orgazm.czy mozna jednoczesnie te zaburzenia leczyc wraz z lekami psychotropowymi ktore jak wiadomo powoduja takie zaburzenia.

Dzień dobry!

Zaburzenia seksualne mogą być zarówno objawem depresji czy nerwicy, jak i skutkiem ubocznym leków stosowanych w ich leczeniu. Warto skonsultować temat ze swoim psychiatrą prowadzącym i/ lub wybrać się do lekarza seksuologa.

Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Proszę o tym porozmawiać ze swoim lekarzem psychiatrą, który może przepisać Panu leki przy leczeniu zaburzeń erekcji (np.: Viagra) bądź zmienić stosowane już leki czy też obniżyć (chwilowo) dawkę.