Czy można kochać i nienawidzieć jednocześnie?

Czy mozna kochac i nienawidzic jednoczesnie ? Kocham dziewczyne ale ostatnio wiecznie jest zla czepia sie wszystkiego nawet jesli staram sie z nia delikatnie rozmawiac . Zmieniam w sobie cechy ktore sa zle i ona mowi mi o nich . Czy normalne jest to ze lezac ze mna w lozku pisze sobie smsy z przyjaciolmi a po tym jak ja chce z nia rozmawiac ona jest zmeczona ? Czy nie jest to objaw tego ze jest ze mna z wygody ? ( blisko codziennie do pracy , zawsze wstaje ma sniadanie kawe )

Pozdrawiam i owocnych rozmów oraz działań.

Witam,
Trochę wyglada to na wygodę ze strony dziewczyny. Proponuję z nią porozmawiać o tym, że źle pan się z tym czuje. Może zrozumie i zmieni swoje postępowanie. Albo nie i odejdzie.
Pozdrawiam

Witam!
Miłość i nienawiść to dwa najbliższe sobie uczucia. Często równie mocno kochamy, jak nienawidzimy. Jeśli ma Pan wątpliwości, co do intencji dziewczyny, musi Pan z nią porozmawiać. Proszę powiedzieć jej o swoich wątpliwość i posłuchać, co ona ma do powiedzenia.
Związek dwóch osób powinien opierać się na uczciwych relacjach. Nikt nikogo nie powinien oszukiwać, ignorować ani wykorzystywać.
Życzę powodzenia, J.Pluta