Czy można korzystać z kriokomory przy chorej tarczycy?

Witam, Mam niewielką niedoczynność tarczycy (TSH dochodziło do poziomu max. 5, FT3 i FT4 zawsze były w normie); od kilku lat mam uregulowany ten hormon, jednak przyjmuję dawkę leku Euthyrox 50 5x w tygodniu i Euthyrox 75 2x w tygodniu. Nigdy nie odczuwałem żadnych objawów związanych z niedoczynnością tarczycy - wyszło to zupełnie przypadkiem przy badaniu. Miałem robione kilka razy USG - wszystko jest w porządku. Czy są jakieś przeciwwskazania co do zabiegów w kriokomorze? Czytałem, że problem pojawia się przy chorobie Hashimoto, której u mnie nie stwierdzono. Bardzo proszę o informację.

Szanowny Panie, kriokomora jest na pewno przeciwwskazana w nadczynności tarczycy, jak się to ma do niedoczynności to nie jestem w stanie stwierdzić. Na własną odpowiedzialność może Pan korzystać. Pozdrawiam