Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam serdecznie. Rzeczywiście w aptekach a nawet czasami w sklepach można kupić suplementy diety teoretycznie poprawiają potencję. Warto jednak w przypadku wystąpienia problemów ze wzwodem skontaktować się z lekarzem. Najważniejsze jest by ustalić przyczynę dolegliwości.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, SKUTECZNEGO środka na poprawę sprawności seksualnej (poprawę erekcji, bo zwykle o to chodzi) bez recepty kupić się legalnie nie da.. Pozdrawiam RH

Specjalista w dziedzinie urologii z trzydziestoletnim doświadczeniem.
0

Suplementy są zwykle nieskuteczne w wypadku rzeczywistego problemu.
Kupowanie leków receptowych w Sieci bez recepty jest niebezpieczne oraz nielegalne.
Zacząć trzeba od diagnostyki, a więc od wizyty lekarskiej.
Pozdrawiam Noworocznie. JW

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy