Czy można łączyć Costangus i Letrox?

Witam ,mam pooperacyjną niedoczynność tarczycy przyjmuje letrox 100, tsh 2,55 ft4 1,40. Borykam się także z torbielą endometrialną jajnika. Chciałabym zastosować tabletki ziołowe castangus na obniżenie napięcia przedmiesiączkowego...czy przyjmując hormon jakim jest letrox mogę zastosować castangus? Bardzo proszę o inf.

szanowna Pani niestety nie jestem w stanie przewidzieć interakcji między lekiem a takim suplementem