Czy można łączyć Escitalopram z Macromaxem?

Witam, regularnie biorę Escitalopram, mam depresję oraz zaburzenia lękowe, lekarz przepisał mi antybiotyk - Macromax, w ulotce Macromax-u jest zaznaczone, żeby poinformować lekarza o przyjmowanych lekach co po prostu wyleciało mi z głowy na wizycie i jest tam wzmianka o braniu leków przeciwdepresyjnych, jak wygląda łączenie tych dwóch leków?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie ma przeciwwskazań aby je przyjmować w tym samym czasie. Pozdrawiam.