Czy można łączyć leki psychotropowe z odżywkami dla sportowców?

Czy przy lekach psychotropowych Depakine Chrono 1500mg ,Zalasta 15mg i Lamitrin 200 mg mogę stosować boostery testosteronu,tyrozynę i kreatynę?Jakich odżywek dla sportowców należy unikać w związku z Chad?Czy ww. leki wpływają negatywnie na budowanie masy mięśniowej i redukcje tkanki tłuszczowej?Czy mogę je spowalniać i jak temu zaradzić?Można spokojnie zastosować plan treningowy dla kulturystów?Czy efektywność treningów zmaleję w związku z leczeniem(przewlekłym) ? Pozdrawiam i życzę zdrówka :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć takiego działania. Można łączyć wspomniane wcześniej leki. Konieczna jest jednak okresowa kontrola.