Czy można łączyć Plavix, Fenardin i Atoris?

Witam czy można łączyć ze sobą leki PLAVIX 75 mg, FENARDiN 160mg, i ATORIS 40 mg. Wieczorem bardzo proszę o szybką odpowiedź

Leki Atoris i Fenardin, jeżeli konieczna jest terapia oboma lekami, należy brać o różnych porach, np. Atoris rano a Fenardin wieczorem. Oba te leki mogą wpływać na działanie Plavixu. Dlatego pojawia się pytanie, czy są to leki zlecane przez jednego czy przez różnych lekarzy? Jeżeli jeden doktor, znając Pana i pański stan zdrowia, zapisał takie leczenie to proszę stosować się do zaleceń. Jeżeli były to różne osoby, dobrze byłoby skonsultować takie leczenie z jednym lekarzem, który Pana zna i leczy (proponuję kardiologa, sądzę, że on zapisał część leków). Pozdrawiam.