Czy można łączyć ze sobą te leki?

Witam, Czy mozna łączyć Alvente, Perazin i Tegretol z Trittico ? Alvente biorę rano z Tegretolem 200 mg, Nastepnie popołudniu Perazin 25 g z Tegretolem 200 mg i na wieczor to samo - tak mam zalecone przez lekarza. Zastanawiałam się czy mogę dołączyć do tego trittico na noc - 1/3 tabletki 150 g ? Mam bardzo trudny okres - potrzebuje go przespać.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Można te leki stosować równocześnie. Gdy Panią coś zaniepokoi to proszę skonsultować się z lekarzem.