Czy można mieć po takim schorzeniu dzieci?

Witam przeszłam 5 lat temu OZT jestem po dwóch operacjach to że żyję to cud miałam 1 % na przeżycie i mam takie pytanie można mieć po takim schorzeniu dzieci mam dwoje dzieci i chciałabym jeszcze dziecko ale nie wiem czy mogę czy lepiej nie ryzykować/

Lek. Paweł Szadkowski

Żeby ocenić możliwość posiadania dzieci najlepiej udać się do ginekologa z pełną dokumentacją dotyczącą pani historii choroby (zwłaszcza dotyczących wykonywanych operacji). Zdarza się, że nawet po ciężkich zabiegach lub chorobach pacjentki mogą posiadać dzieci.