Czy można mieszać ketonal z zastrzykiem?

Witam Wczoraj miałam silny ból brzucha .i wzięłam o 19 ketonal forte... poszłam spać na godzinkę i znowu ten ból wrócił pojechałam na pogotowie o 22 30 I tam doktorka mi zastrzyk zrobiła. Po chwili zrobilo mi się ciepło, mokrą się zrobilam i czułam że moje ciało słabnie tak jak bym miała przytomność stracić.... Ale pielęgniarka dała mi szklankę wody i pojechałam do domu .... czy można mieszać ketonal z zastrzykiem????

Szanowna Pani, to zależy co otrzymała Pani w iniekcji. Pani gorszy stan był zapewne reakcją na ukłucie igłą i podanie leku.