Czy można nie czuć orgazmu?

Kobieta, 23lata. Miesiączka zaczęła się 12 dnia miesiąca, skończyła 18 cykl miesiączkowy trwa około 29-32 dni . Stosunek z partnerem odbyłam 24 dnia. W trakcie współżycia zaobserwowaliśmy na mojej pochwie biały śluz. Nie był on wynikiem orgazmu, ponieważ mój partner mówił, że nie doszedł, ja też w zasadzie nic nie czułam. Zastanawia mnie więc co to było, bo wydzieliny nie było dużo, ale jednak była ona widoczna.

Czy mój partner mógł mieć orgazm i go nie czuć?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Nie jest możliwe, że Pani partner miał orgazm i wytrysk i nie odczuł tego. Biała wydzielina z całą pewnością pochodziła z Pani pochwy. Jest to normalne zjawisko powstające podczas podniecenia seksualnego. Ponadto, była Pani w drugiej fazie cyklu- w tym okresie śluz szyjkowy również jest białawy.

Pozdrawiam serdecznie!