Czy można odstawić Concor Cor?

Mam 21 lat i nie stwierdzono u mnie żadnej choroby serca. Miałam czasem tylko wysokie ciśnienie i tętno. Kardiolog przepisał mi Concor Cor 1,25 mg. Biorę go od 4 dni i zaczynam się martwić bo mam ciśnienie 91/49. Puls 61 z dnia na dzień zmniejsza mi się bardziej. Czy mogę odstawić ten lek? Wizytę niestety mam dopiero za miesiąc i nie mogę skonsultować się ze swoim lekarzem.

Lek. Paweł Szadkowski

Dobrze by było żeby skonsultowała się pani z lekarzem, jeśli pisano lekarz prowadzący nie jest osiągalny może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnej modyfikacji leczenia.