Czy można odstawić leki na nerwicę lękową od razu?

Czy można odstawić leki na nerwice lękową od razu? Nie biore już ich 3 dni i nie czuje, że je odstawiam. Lepiej się już czuję i nie chcę ich brać.

Dzień dobry,

Co do zasady - leki odstawia się we współpracy z lekarzem psychiatrą.
Po 3 dniach stosowania leków nie jest możliwe żeby się Pan wyleczył z nerwicy. A jeżeli nie chce Pan ich brać, to pozostaje Panu rozważyć podjęcie psychoterapii, która jest podstawową metodą leczenia w przypadku Pana zaburzenia. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, różnych NZOZ'ach, prywatnie.