Czy można odstawić Neurotop z dnia na dzień?

Czy można z dnia na dzień odstawić neurotop? Syn bierze rano i wieczorem po pół tabletki. Neurotop zapisany ma na objawy odstawienie ponieważ miał problem z narkotykami. Teraz jest już Oki i chciałby go odstawić

Szanowny Panie!
Takich leków nie można odstawiać nagle i na własną rękę. Może to być niebezpieczne dla zdrowia i (lub) spowodować nawrót choroby. Poprawa samopoczucia często nie jest powodem by lek od razu odstawić. Warto porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam