Czy można poprawić pamięć po udarze?

Dzien dobry.9 lat jestem po udarze.Wszystko jest dobrze oprocz pamieci.Pracuje sprzatajac biura.Wszystko zapisuje na kartkach,nie pamietam na ktorym pietrze aktualnie sprzatam.Czesto cos zrobie i starcza minuta zebym zapomniala i robie to znowu.W glowie mam stale ,pamietaj jeszcze to ,jeszcze tamto.Obecnie 4 mce jestem na chorobowym.Malo robie,gdyz mam chora reke.Zastanawia mnie ,czemu w domu w chwili obecnej nie zapominam.Wczesniej rowniez wszystko notowalam.Czy moga mi panstwo wyjasnic ,dlaczego do tej pory wszystko notowalam a obecnie ,bedac w domu tkwiac w rutynie nie musze tego robic?Czy to ciagle zapominanie ma zwiazek z przebytym udarem.zdazalo sie ,ze chcialam policzyc cos na kalkulatorze ale nie potragilam sobie przypomniec jak to zrobic.Szlam po cos ,stanelam przed szafka i nie wiedzialam po co tam poszlam.Sa dni,ze doprowadza mnie to do placzu.Zdarza sie ze ktos do mnie cos mowi,ja slucham ale jak bym nie rozumiala.Duzo jest takich rzeczy.Milego dnia

Dzień dobry,

w opisnych przez Panią dolegliwości wymagają szczegółowej diagnostyki u psychologa klinicznego w celu wykonania badania neuropsychologicznego oraz konsultacji neurologa lub psychiatry po wykonaniu badania u psychologa.

Psycholog po wykonaniu badania udzieli zalecenia co dalej czy wymaga Pani leczenia itd.

Pozdrawiam