Czy można poprawić wygląd brodawki?

Mialam wycinane 2cm gruczolakowlokniaka z piersi-pod otoczka. Skóra otoczki w miejscu gdzie był guzek jest zmarszczona i lekko zapadła się przez.co brodawka jest przesunięta w tę stronę. Kontrolę u chirurga i zdjęcie szwów mam dopiero za 2 tygodnie. Zastanawiam się czy w miejscu gdzie był guzek nadbuduje się tkanka i "wypełni" wolne miejsce tak że skóra znów się tam napnie czy raczej już mi tak zostanie. Obecnie mój sutek wygląda jakby miał zeza ;) wiem że to blachostka ale chciałabym wiedzieć czy są szanse że jak się wszystko zagoi to sutek nie będzie przesunięty w stronę dziury po guzku. Mam czucie ale sutek nie wystaje pod wpływem zimna. Czy to się z czasem może zmienić?

Szanowna Pani, myślę że jest to do zrobienia, ale proszę skonsultować się z chirurgiem plastycznym