Czy można pracować w wojsku po zapaleniu błony naczyniowej?

Witam. Chorowałem kiedyś na zapalenie błony naczyniowej (przedniego odcinka). Miałem 3 "ataki" choroby ostatni z nich miał miejsce 6 lat temu. Aktualnie raz na pół roku odwiedzam okulistę, oraz raz na tydzień przyjmuję leki, nie mam prawie żadnych problemów z widzeniem. Czy w takim stanie mogę myśleć o służbie wojskowej, a jak tak to co mógłbym w niej robić.

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie pomóc. Najlepiej spytać w komisji wojskowej