Czy można prosić o wyjaśnienie opisu badania u 63-latki?

Witam czy można prosić o bardziej szczegółowy opis jak to się mówi w przenośni " z polskiego na nasze" mój wynik badania to Czerniak-lentiginous melanoma wg AJCC 2017 pT1a Czerniak- bez owrzodzenia; prawie wyłacznie -przedinwazyjny,tylko punktowo naciekanie warstwy brodawkowatej skóry Breslow 0,1mm Horyzontalna faza wzrostu Widoczne cechy regresji Naciek limfocytarny- "non-brisk" Niewidoczna inwazja naczyń Minimalne marginesy resekcji boczny powyżej 5mm dla składowej inwazyjnej; 2,2mm -dla komponentu in situ; głęboki -9mm Po tym wyniku powtornie wycieto to samo miejsce z wiekszym marginesem i teraz co dalej czy na tym sie konczy czy bede miała mieć dodatkowe badania i kontrole Dziekuje za odpowiedz

Szanowna Pani, w Pani przypadku czerniak prawie w ogóle nie nacieka głebszych warstw skóry oraz został szybko usunięty, więc rokowanie jest naprawdę dobre. Dalsze postępowanie należy omówić z lekarzem prowadzącym