Czy można przenieść spermę palcami do pochwy?

Czy gdy mężczyna oddaje mocz i nie umyje rąk, może mieć na palcach sperme ? Lub tą wydzieline co jest przed sperma ? I czy może sperme przenieść na palcu do pochwy ? Bardzo prosze o odpowiedź. Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W sytuacji gdy dochodzi do wytrysku w wyniku stosunku płciowego lub masturbacji oczywiście istnieje szansa iż plemniki mogą znajdować się na rękach. Oczywiście umycie rąk z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością powoduje iż ich tam już nie będzie. Przeniesienie plemników do pochwy za pomocą dłoni jest jak najbardziej możliwe. Wszystko zależy czy znajdowały się one na dłoniach po wizycie w toalecie.