Czy można schudnąć 20 kg w 4 miesiące?

Mam 12 lat. Ważę około 70-80 kg i mam 168cm wzrostu. Nikt mnie nie lubi w klasie. Co mam zrobić? Jak mam schudnąć w 4 miesiące jakieś 20kg? POMOCY!
12 LAT ponad rok temu

Witam,

To, czy ważysz 70, czy 80 kg ma duży wpływ na zalecenia.
Proszę więc, abyś zważyła się dokładnie (najlepiej na czczo, z rana) i podała swoją masę ciała.
Bez tego ciężko mi ocenić, czy masz nadwagę/otyłość i jakiego jest ona rzędu.

Pozdrawiam