Czy można się zarazić wścieklizną po ugryzieniu, będąc w ubraniu?

Nieznany pies ugryzł mnie przez ubranie. Czy (zakładając, że w ogóle był tam wirus wścieklizny) wyprane i wyprasowane ubranie niesie po upływie miesiąca jakiekolwiek zagrożenie?

witam, nie rozumiem pytania, gdyby pies był zakażony to w czasie ugryzienia doszło by do zakażenia u Pana, ubranie nie ma znaczenia