Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy można skutecznie wyleczyć silną depresję?

Witam! Mam 20 lat. Dwa lata temu przeszłam silna depresję. Brałam leki oraz uczęszczałam na psychoterapię. Od kiedy pamiętam mam problemy z pójściem do pracy. Jest to dla mnie temat tabu. Mam kochanego chłopaka z którym jestem 4 lata. Rodzina bardzo mnie kocha . Ostatnio rodzice mojego chłopaka zaproponowali mi pracę w swojej firmie. Na początku bardzo się cieszyłam ale po chwili przyszedł ten okropny lęk. Musiałam zrezygnować. Niestety od kilku dni bardzo źle się czuję. Nie mam apetytu, nie mam energii. Czy czas chodzę smutna i często płacze. Dodatkowo mam.problemy ze snem. Moje własne myśli mnie męczą. Wmawiam sobie ze jestem beznadziejna i niepotrzebna. Bardzo boję się że to znowu będzie depresja i nie dam rady sobie z nią drugi raz. Bardzo proszę o pomoc.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Co odróżnia depresję od innych chorób śmiertelnych?

Depresja to choroba, która jeśli nie będzie leczona, może doprowadzić do przykrych konsekwencji. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Witam,
w takiej sytuacji najlepiej będzie jeżeli uda się Pani po pomoc do specjalisty aby nie dopuścić do nasilenia się objawów. Wskazana jest konsultacja psychiatryczna oraz wsparcie psychologiczne.
Powodzenia!
Agnieszka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy