Czy można stosować 2 suplementy żelaza w ciąży?

Dzień dobry, obecnie jestem w 8 tygodniu ciąży. Od początku przyjmuję witaminy femibion 1 oraz dodatkowo kwas foliowy 0, 4mg. Czy to nie za dużo? Czy mogłam w jakimś stopniu zaszkodzić dziecku? Boję się, że jest to dla mnie za duża dawka. Dodatkowo nie jadlam produktów bogatych w kwas foliowy, typu szpinak czy brokuły. Suplementy brałam bez nadzoru lekarza. Bardzo proszę o odpowiedź.

szanowna Pani wszelkie przyjmowane leki bądź suplementy należy omówić z ginekologiem