Czy można stosować Acard przed badaniami?

Czy przyjmowanie leku acard w ilości 75mg przez 7 dni , następnie przed badaniem 48 godzin przerwy od acard - Układ krzepnięcia (PT, Wskaźnik PT, INR, APTT), czy 48 godzinna przerwa wystarcza albo zafałszuje wyniki? Badanie robiłem prywatnie ,wszystkie wyniki mieszczą się w widełkach laboratorium.

Lek. Paweł Szadkowski

Ww. lek w takiej dawce wykazuje działanie przeciwpłytkowe i nie powinien wpływać powyższe wyniki.