Czy można stosować Biotebal podczas leczenia hipergonadyzmu?

Witam, Aktualnie jestem leczona na hiperandrogenizm, biorę najmniejsza 1/4 dawki dexametazonu, tabletki antykoncepcyjne oraz jedna tabletkę glucophage (1000) dziennie. Chciałam zacząć brać tabletki Biotebal, ponieważ bardzo wypadają mi włosy. 4 miesiące temu zakończyłam tez kuracje Izotekiem. Czy w mojej sytuacji mogę zacząć brać Biotebal? Czy jest to niewskazane podczas brania tych innych leków? Pozdrawiam

Szanowna Pani pytanie należy kierować do producenta, aczkolwiek myślę że nie powinny wystąpić interakcje