Czy można stosować Essentiale Forte przed próbami wątrobowymi?

Witam serdecznie Czy essentiale forte mozna stosowac przed próbami watrobowymi czy to pozytywnie wpłynie na wynik? Czy przed badaniem mozna umyc zeby? czy pasta do zębów nie zaszkodzi, bo wiem ze rzuć gumy nie wolno. Czy GTTP 39 jest w normie, jeśli max jest 38 i na wynikach interpretacja H. Dziękuje za pomoc Kobieta 38 lat

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani przyjmować essentiale forte, może Pani umyć zęby, GGTP 39 jest w normie, nie ma powodu do niepokoju.