Czy można stosować jednocześnie Nasometin i Otrivin?

Witam, mam problem z katarem polekowym spowodowanym zbyt długim stosowaniem Otivinu. W związku z alergią mam przepisany Nasometin do stosowania doraźnego przy problemach z nosem. Czy Nasometin może pomóc w odstawieniu Otrivinu i czy mogę stosować oba te leki jednocześnie?

Tak może pomóc tak można stosować oba te leki jednocześnie próbując stopniowo zmniejszać częstość stosowanie otrivinu

Może Pan stosować jednocześnie.
warto próbować wspomóc się woda morska hipertoniczna, której działanie jest słabsze od otrivinu, ale nie tak szkodliwe.