Czy można stosować krem Acnelec podczas karmienia piersią?

Witam. Jestem obecnie mama karmiąca. Walczę z trądzikiem i lekarz dermatolog przepisała mi krem acnelec 1 mg/g.. Stosowałam kiedyś ten lek przed ciążą ale teraz nie wiem czy mogę wrócić do kontynuacji.. Czy podczas karmienia piersią można go stosować ?? A jeśli tak to jak należy go stosować ?? Z Góry dziękuję za odpowiedź ;)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Można stosować ale nie na skórę na klatce piersiowej. Pozdrawiam.